שב"ח גנב רכב ונסע נגד כיוון התנועה באיילון עד שנעצר על ידי המשטרה

שב"ח קטין שגנב רכב ברמת השרון נעצר לאחר מרדף פרוע: נהג בכיוון הנגדי בכביש איילון וחצה אדומים

במשטרת ישראל התקבל דיווח בתאריך 27/4/24 לפנות בוקר על גניבת רכב מרחוב הסיפן ברמת השרון.

שוטרי תחנת גלילות החלו בסריקות עד שהבחינו ברכב הגנוב, והמשיכו במרדף אחר החשוד, תוך כריזה לחשוד לעצור ופריסת מספר מחסומים בכבישים, עד למעצרו של החשוד.

על פי החשד, החשוד נכנס לישראל שלא כחוק עם אחרים על מנת לגנוב רכבים, הם שברו חלון ברכב והניעו את הרכב ונמלטו מהמקום, כשהחשוד נוהג ברכב ללא רשיון וביטוח. החשוד נהג באופן פרוע, נכנס לרחובות בניגוד לכיוון התנועה, לא נשמע להוראות השוטרים למרות השימוש בכריזות רבות והמשיך בהימלטות, תוך נסיעה פרועה וסיכון משתמשי הדרך. כשהבחין במחסום משטרה בירידה לכיוון כביש 5 ביצע פרסה נגד כיוון התנועה וכמעט פגע בניידת שרדפה אחריו, והמשיך לנסוע במהירות, חצה צמתים ברמזורים אדומים ונסע בניגוד לכיוון התנועה, לרבות בכביש איילון צפון כשהוא מסכן את נוסעי הרכבים שנאלצים לרדת לשוליים כדי להימנע מתאונה חזיתית. החשוד עלה עם הרכב על מחסום דוקרנים שהציבו השוטרים והמשיך לנסוע עד שנעצר על ידי שוטרי גלילות.

בתום חקירה מהירה במסגרתה אספו שוטרי גלילות ראיות תוך שימוש באמצעי חקירה מגוונים, הגישה אתמול יחידת התביעות של מחוז ת"א כתב אישום ובקשה לעצור עד תום ההליכים את הקטין בן 17, תושב א ראם בעבירות של כניסה לישראל שלא כחוק, גניבת רכב וחבלה בו בצוותא, הפרעה לשוטר ונהיגה פוחזת ללא רישיון נהיגה וללא ביטוח.

קרדיט: דוברות המשטרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן