באורך 110 מטר: הציור שנשלח לחיילי צה"ל מילדי כפר סבא

הציור הארוך מילדי ישראל למען חיילי צה"ל: ציור באורך של 110 מטר נשלח לחיילי צה"ל, ועליו כתוב: "תודה לחיילים והחיילות ששומרים עלינו".

עמותת שניר, יזמו פעילות משותפת עם ילדי שכונת כפר סבא הירוקה בעיר כפר סבא. כדי לצייר למען החיילים, את הציור הכי ארוך במידות של 110 מטר על 90 ס"מ גובה. ועליו כתבו הילדים "תודה לחיילים והחיילות ששומרים עלינו".

את הציור הארוך, העניקו בכירי עמותת שניר לצוות מילואימניקים מחטיבת חי"ר כפיר שיצאו ליום גיבוש של כמה שעות באזור המרכז, כדי להתרענן בין משימה למשימה.

לדברי ד"ר יהודית רובינשטיין – מנכ"לית עמותת שניר: "אנו רואים חשיבות גדולה בצורך של עידוד חיילי צה"ל וכוחות הביטחון שעסוקים לילות כימים בלוחמה ובהגנה על כולנו. ולכן, היה חשוב לנו מעבר לתרומות שאנו פועלים למענם מידי יום, להעביר להם גם את הציור הכי ארוך עד כה מהילדים הנרגשים."

צילום: יח"צ

ניקול קלינגר מנהלת הדיגיטל בעמותת שניר: "שיזמה פעילות משותפת זו עם דיירי השכונה, שהצטרפו בשמחה לרוח הרמת המורל. ריכזה את כל הילדים שהתרגשו מאוד להירתם למען עידוד החיילים. ויצרו יחד ציור ענקי צבעוני ומרגש, עם הכיתוב- "תודה לחיילים והחיילות ששומרים עלינו", שצורף לעשרות החבילות שמעבירה העמותה לחיילים בכל רחבי הארץ."

לדברי ניקול: "צוות המילואימניקים, שקיבלו את הציורים עם החבילות המפנקות התרגשו תוך קריאות שמחה והתפעלות. וצילמו את עצמם לצד הציור הארוך ביותר ושלחו את התמונות למשפחותיהם. לאחר מכן הם ביקשו למסור לילדים ולהוריהם תודה על התמיכה ועל העידוד. עם ישראל חי."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן